Taki widok na Tatry, że aż się chce rano wstać !

Follow my blog with Bloglovin
Witajcie, dzień dobry ! :-)

Dzisiaj wyjątkowa niedziela, bo wyborcza. Wychodzimy z założenia, że kto nie głosuje to później żałuje, więc bez względu na to jakie mamy preferencje, na wybory chodzić trzeba. Jak na klasycznych Ceprów przystało odpowiednio wcześniej dopisaliśmy się w Urzędzie Miasta Zakopane do listy wyborców, aby móc zagłosować w miejscu, w którym w dniu wyborów będziemy przebywać. Polecamy każdemu na przyszłość ! 

Wyprawa do lokalu wyborczego zmobilizowała nas do wczesnej niedzielnej pobudki. Nie było łatwo ;-) więc w nagrodę zorganizowaliśmy dla naszej ekipy szybki wypad za miasto. Plan jest taki aby pokazywać Wam piękne tatrzańskie krajobrazy i dzielić się z Wami wiedzą, gdzie należy pójść lub pojechać aby zdjęcia z podróży na Podhale wzbudzały zachwyt i zazdrość znajomych. A co tam ? Niech widzą i już się biorą za planowanie swojego urlopu lub weekendu. 

Wiosna w Tatrach. Panorama Kościeliska z widokiem na Giewont w drodze na Gubałówkę.
Prawda, że warto było wcześnie wstać. Wystarczy kilka minut jazdy samochodem w stronę Kościeliska, aby dojechać do wąskiej stromej drogi prowadzącej na Gubałówkę. To co ukaże się Waszym oczom zapiera dech w piersiach. Tylko uwaga ! Na niektórych zakrętach nie ma barierek i trzeba uważać aby się nie zagapić. Na szczęście jest kilka miejsc gdzie jest wąskie pobocze i można się zatrzymać aby na chwilę wyjść z auta. Możemy wtedy polatać na boso po miękkiej trawie by złapać trochę uziemienia :-)

Widok na Tatry w drodze na Gubałówkę.

Świeża poranna wilgotna trawa doskonale nadaje się do tego aby zdjąć buty, odprężyć się, pomedytować, czy po prostu chwilę pochodzić w bezpośrednim kontakcie z naturą. Polecamy. Zachęcamy. Nie będziecie żałować bez względu na porę roku.

Jak trafić w to miejsce ? Proszę bardzo ...

Droga na Gubałówkę z Zakopanego.
Z Zakopanego kierujemy się na Kościelisko drogą na hotel Mercure Kasprowy i Polanę Szymoszkową. Jedziemy cały czas ulicą Nędzy Kubińca gdzie w pewnym momencie zobaczymy po prawej stronie na wzgórzu Górski Pałacyk oraz drogowskaz na Gościniec Góralski Dwór. I jedziemy ostro pod górę :-) Dobrej zabawy i pięknych wrażeń życzymy.

Cepry w Zakopanem

Komentarze

Popularne posty