Prehistoryczne bestie. Wystawa. Nowa atrakcja dla dzieci i nie tylko. Krupówki 40 w Zakopanem.

Witajcie, 

Informacja z dzisiaj :-) Pojawiła się nowa atrakcja dla dzieci i dorosłych w samym centrum zakopiańskich Krupówek. To wystawa prehistorycznych bestii, która rozgościła się na drugim piętrze Centrum Handlowego Krupówki 40. Co ważne, bestie dostępne są do zwiedzania, oglądania i fotografowania bezpłatnie. 

Wystawa prehistorycznych bestii w Centrum Handlowym Krupówki 40
Wystawa z racji swojej lokalizacji otwarta jest w zasadzie cały dzień. Dla osób starszych lub z niepełnosprawnością dostępne są windy, które podwiozą nas pod samą wystawę. A co w ramach wystawy zobaczymy ? Nie zdradzimy wszystkiego, bo przecież nie ma sensu oglądać eksponatów na zdjęciach. 


Prehistoryczne bestie na Krupówkach w Zakopanem. Atrakcja dla dzieci i dorosłych.
Wystawa nie jest jakiś znacząco dużych rozmiarów, ale jest na tyle ciekawa, że przechodząc Krupówkami po prostu warto wejść. Tym bardziej, że w Centrum Handlowym Krupówki czeka na najmłodszych więcej atrakcji. Na tym samym piętrze co wystawa mamy MiniClub, w którym mamy mnóstwo atrakcji dla dzieci, łącznie z tym, że możemy dziecko zostawić pod opieką i pójść na zakupy. Kolejna atrakcja na drugim piętrze CH Krupówki 40 to Game Planet, gdzie mamy szaleństwo gier dla dzieci i dorosłych, gdzie za uzyskane wyniki odbieramy kupony, które później możemy wymienić na różne nagrody. Prawda, że świetna opcja na rozrywkę dla całej rodziny ? Do tego kilkadziesiąt sklepów, ogromna restauracja góralska na ostatnim piętrze wraz z kawiarnią. No i zewnętrzny taras widokowy, z którego możemy podziwiać panoramę Tatr, Krupówki oraz Gubałówkę. 

Warto.

Najlepszego dla Was !
Cepry w Zakopanem

Komentarze

Popularne posty